Вход
24
Ноябрь
Суббота 

В останні чарівні дні осені, коли вже відчувається перший подих зими, ресторан «Культ Ра» запрошує на свято Мокоші, де ви потрапите у теплу та затишну казку  та спробуєте смачних  дарів богині!

 

 Мокоша – це давньоукраїнська богиня родючості, жіночого рукоділля, мистецтва, щастя, покровителька джерел та врожаю. Це мудра, досвідчена жінка, яку всі називали Матір'ю. Кожна п'ятниця в давніх українців була саме днем Мокоші.

 

 У «Культі Ра» ви зможете скуштувати справжні Дари Мокоші  – пироги, що є однією з найвідоміших та найулюбленіших українських страв. Вони є невід’ємною частиною нашої народної кухні, а їх приготування завжди вважалося певною формою родинного спілкування. Пироги готували всією сім’єю – замішували тісто, випікали, а потім гуртом їли, і все це у супроводі пісень та жартів. А ще, пироги традиційно вважають символом народження, достатку та багатства.

 

«Культ Ра» цієї осені зустріне вас найсмачнішими в Києві пирогами з органічного борошна та природних начинок. Пироги з домашньою куркою, смак якої підкреслює шпинат, бринза та соковитий помідор. Пироги з грибочками та капустою або ж з квасолею та шпинатом для всіх поціновувачів справжнього, корисного та смачного.

 

 Для ласунчиків ми приготували рулети з цікавими поживними та солодкими начинками – поєднання маку, вишні, кураги та горіхів або ж рулет з домашнім творогом, яблуками та чорною смородиною та ще багато різних пиріжків на будь-який смак!

 

 А ще пропонуємо спробувати цілющі чаї сили і натхнення – Іван-чай, що є королем серед чаїв, Чабан-чай, який увібрав енергію Сонця і кримських гір, та інші збори, що підкорять незвичними смаковим поєднаннями трав.

 

А також не пропустіть  цей день:

 

 17:00 – 19:00 —  казкові читання Мокоші. Доторкніться до вічної мудрості через казки!

 

Увесь день буде діяти приємна знижка на Дари Мокоші – 20% Google map