Вход
01
Январь
Четверг

Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття чекає на Вас якщо Ви відвідаєте “Сиро-Винний тур Закарпаттям” (http://www.vidviday.com.ua/tour/566)

План туру:
1 день (субота, 23 серпня 2011р.): виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати. Замок Шенборна (екскурсія) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин, екскурсія) – Берегівський р-н (ночівля в угорських садибах зеленого туризму, поселення о 21:30).
2 день (неділя, 24 серпня 2011р.): сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – озеро Синевир (екскурсія, обід із дегустацією сиру) – водоспад Шипіт – Львів (повернення о 22:30).

На Вас чекають:
- знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією п’ятьох етносів Закарпаття: бойками, лемками, угорцями, циганами, русинами;
- найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
- найвидатніші історичні пам’ятки краю: замок Шенборна, Мукачівський замок, історичний центр Берегово, загальний огляд Виноградівського, Королевського і Хустського замків, чудові дерев’яні храми;
- краса карпатських гір, озера Синевир, водоспад Шипіт, можливість зробити фото на згадку в наймальовничішому місці Карпат, купання в термальному басейні міста Берегово;
- дегустація екологічно чистих сирів Селиської сироварні виготовлених за швейцарською технологією, а також дегустація бринзи, вурди, будзу з карпатських полонин;
- дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Санаторій Карпати. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.

Мукачево. Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок “Паланок” (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.
Крім потужного замку в Мукачево є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасна зелена ратуша (1903р.).

Берегове. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де більшість людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України — Берегово. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.). Але найбільше туристів цікавлять унікальні термальні води, що піднімаються з глибини 1600 м. та лікують від 86 хвороб, аналоги їм є лише в Новій Зеландії.

Нижнє Селище. Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.

Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. По середині озера знаходиться невеличкий острівець, на якому зображені легендарні Синь і Вир.
Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Проведення часу біля Шипоту чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

* * *

Організатор: ПП “Крилос Ком”, ліцензія № 329930 серія АВ від 08.06.2007р.

ВАРТІСТЬ екскурсії: 295 грн./особа.
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації сиру і вина.

Вартість вхідних квитків: територія замку Шенборна (дорослі – 5 грн., учні – 2 грн.), Мукачівський замок (дорослі і студенти – 10 грн., учні – 5 грн.), термальний басейн в Берегово (дорослі – 30 грн./год. і діти до 13 років – 10 грн./год.), дегустація вин (40 грн./особа, екскурсія без споживання вина 20 грн./особа), дегустація трьох сортів сиру з вином (дорослі та студенти – 25 грн., учні – 10 грн.), Національний парк “Синевир” (дорослі – 10 грн., студенти і учні – 2 грн.), водоспад Шипіт (дорослі – 2 грн., учні – б/к).

Проживання і харчування: проживання відбувається в затишних угорських садибах сільського туризму (Берегівський район), номери: 2-х і 3-х місні з вигодами. Дуже рекомендуємо замовляти також вечерю і сніданок (60 грн./особа), вечеря складається з страв угорської національної кухні: боб-гуляш в бограчі, угорські голубці, угорські солодощі та вино, сніданок – звичайний європейський.

Обід в Сб – відбувається у місті Мукачево в кафе “Каштан” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше “Підбивані лопатки”, на друге шишки в грибному соусі з кнедликами, компот з чорниць (яфен), хліб. Вартість 45 грн./особа.

Обід в Нд – відбувається в бойківському ресторані біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: перше – юшка з білими грибами, друге – бануш з бринзою і шкварками, салат овочевий, чай з трав, хліб, а також ДЕГУСТАЦІЯ бринзи, вурди, будзу. Вартість обіду 55 грн./особа (в т.ч. дегустація сирів).

ДАТА проведення: субота – неділя, 23-24 серпня 2011р.

Запис на екскурсію за контактами:
- Юрій т. +38-(097)-063-43-23, +38-(068)-844-33-80, vidviday.com.ua@gmail.com
- Ігор т. +38-(067)-370-63-20, +38-(093)-46-88-777.
- http://www.vidviday.com.ua/node/add/order-tour/566 (запис на тур через сайт)

План наступних екскурсій на www.vidviday.com.uaGoogle map