Вход
22
Апрель
Пятница

События: Кинопоказ: «Французская весна». «Киппур»

Киев
Кинотеатр «Киев»

Вход: уточняйте


В апреле киевлян ожидает восьмой фестиваль «Французская весна». Зрители столицы получат возможность посетить представления современного цирка и театра жеста, джазовые концерты, встречи с писателями, ночи короткометражных фильмов, ретроспективы Изабель Юппер и Амоса Гитая.

Сюрприз «Французской весны» в этом году — уличное представление-закрытие «Концерт огня», который должен был состояться еще в 2004 году на площади Независимости. Зажигательный ритм, музыка и потрясающие пиротехнические эффекты от французской компании «Ударные десантники» ожидают пришедших на Певческое поле 28 апреля в 21:00.

В рамках фестиваля «Французская весна-2011» — «Амос Гитай: кино преодолевает границы».

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

22 квітня
«Кіппур»
Франція, Ізраїль/ 2000 рік
Драма, 120 хв.
У ролях: Лірон Лево, Томер Рузо, Урі Ран Клауцнер, Йорам Хаттаб, Гі Амір
Сценарій: Амос Гітай, Марі-Жосе Сансельм

Каннський кінофестиваль – Приз імені Франсуа Шале

6 жовтня 1973 року Єгипет та Сирія оголошують війну Ізраїлю, нападаючи на Синайський півострів та Голанські висоти. Починається «війна Судного Дня». Уся країна поринає в хаос. Два юнаки їдуть у пошуках своєї частини, щоб приймати участь у війні. Один – патріот, який хоче спробувати себе у «дорослій справі» і їде туди з радістю, яка згодом зникає. Другий – юний теоретик, який начитався Маркузе. По дорозі на фронт він розмірковує, як позбутися непотрібних прагнень і не купувати модних машин, нав’язаних рекламою. Але виявившись гарматним м’ясом, друзі забувають і про патріотизм, і про рекламу, якої дійсно краще не дослухатися. Так і не знайшовши свою частину, вони вирішують приєднатися до віськово-повітряних сил. Їх призначають на гелікоптер у складі бригади першої допомоги.

В основі фільму – військовий досвід самого Гітая.Google map