Вход
24
Апрель
ВоскресеньеВ апреле киевлян ожидает восьмой фестиваль «Французская весна». Зрители столицы получат возможность посетить представления современного цирка и театра жеста, джазовые концерты, встречи с писателями, ночи короткометражных фильмов, ретроспективы Изабель Юппер и Амоса Гитая.

Сюрприз «Французской весны» в этом году – уличное представление-закрытие «Концерт огня», который должен был состояться еще в 2004 году на площади Независимости. Зажигательный ритм, музыка и потрясающие пиротехнические эффекты от французской компании «Ударные десантники» ожидают пришедших на Певческое поле 28 апреля в 21:00.

В рамках фестиваля «Французская весна-2011» – «Амос Гитай: кино преодолевает границы».

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

24 квітня
«Одного разу ти зрозумієш»
Німеччина, Франція, Ізраїль / 2008 рік
Драма, 88 хв.
У ролях: Жанна Моро, Іпполіт Жирардо, Еммануель Дево, Домінік Блан, Даніель Дюваль, Семюел Коен
Сценарій: Жером Клементе, Ден Франк, Амос Гітай

Учасник Офіційної програми Берлінського МКФ
Учасник конкурсної програми МКФ у Торонто

Париж. Наші дні. 40-річний чоловік стоїть перед меморіалом французьким євреям, депортованим під час фашистської окупації. У полоні думок він вдивляється у викарбувані імена жертв Голокосту.
Париж. 20 років тому. Рівка живе у заповненій антикваріатом квартирі. Вона готує вечерю для сина. По телебаченню розповідають про слухання справи «ліонського вбивці» Клауса Барбі. У 1983 році його депортували з Болівії у Францію і зараз судять за депортацію євреїв та злочини проти людства. Рівка намагається стримати емоції від почутого, але це їй не вдається. Тим часом її син Віктор працює у своєму кабінеті. Він теж слідкує за початком слухання. На столі лежить купа листів та документів про його родину. Він хоче впорядкувати історію своєї сім’ї. Задумавшись, він навіть не слухає запитань свого помічника. Під час вечері з Рівкою стає зрозуміло, наскільки близько спілкуються мати і син. Але щоразу, коли Віктор згадує про суд над Барбі, Рівка знаходить привід, щоб вийти з кімнати.Google map