Вход
21
Апрель
Четверг

События: Кинопоказ: «Французская весна». «Разрыв»

Киев
Кинотеатр «Киев»

Вход: уточняйте


В апреле киевлян ожидает восьмой фестиваль «Французская весна». Зрители столицы получат возможность посетить представления современного цирка и театра жеста, джазовые концерты, встречи с писателями, ночи короткометражных фильмов, ретроспективы Изабель Юппер и Амоса Гитая.

Сюрприз «Французской весны» в этом году — уличное представление-закрытие «Концерт огня», который должен был состояться еще в 2004 году на площади Независимости. Зажигательный ритм, музыка и потрясающие пиротехнические эффекты от французской компании «Ударные десантники» ожидают пришедших на Певческое поле 28 апреля в 21:00.

В рамках фестиваля «Французская весна-2011» — «Амос Гитай: кино преодолевает границы».

21 квітня
«Розрив»
Німеччина, Франція, Італія, Ізраїль / 2007 рік
Драма, 115 хв.
У ролях: Жюльет Бінош, Лірон Лево, Жанна Моро, Барбара Хендрікс, Дена Івджі, Хіам Аббасс, Томер Руссо
Сценарій: Амос Гітай, Мари-Жозе Сансельм

Учасник Венеціанського МКФ
Учасник конкурсної програми МКФ у Торонто

Перед смертю батько Ані зізнається, що завжди знав про її дочку, від якої вона відмовилася одразу ж після пологів 20 років тому. Він говорить, що саме їй заповідає свій авіньйонський маєток і що Ана повинна її розшукати. Виявляється, дівчина викладає десь у секторі Гази. Саме туди після похорону батька має поїхати зведений брат Ані, поліцейський, який повинен виводити ізраїльських поселенців із сектора.Ана, злегка фліртуючи з братом, просить поїхати разом із ним. Їхня подорож триває під час непростих для держави часів. День возз’єднання матері і дочки співпадає із визначною подією. Вона увійшла в історію як дата маленької, але довгоочікуваної капітуляції держави Ізраїль.

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.Google map