Вход
16
Апрель
Суббота

События: Лекция: Изюминки Киева

Киев
Зал «Кругозор»
14:00 - 16:30
Вход: 79 грн.


Кожне місто має свої особливі, тільки йому притаманні риси – і Київ не є винятком. Правда, він настільки багатогранний, що навіть живучи в ньому все життя, постійно дізнаватимешся щось нове і незвичне.

Наприклад, в Києві багато місць, які вважаються загадковими — хоча б один Андріївський з усіма будинками чого вартує. А просто окремих ледь не містичних домів по всьому місту більше, ніж ви думаєте.

Напевно, і про київські підземелля щось та й чули: а вони, до речі, до сих пір повністю не вивчені і не відомо, наскільки кілометрів розходяться під землею. Навіть існує така версія, що саме десь у підземеллях захована бібліотека Ярослава Мудрого і, можливо, колись її все-таки знайдуть.

Фонтани Києва заслуговують не меншої уваги, ніж підземелля: про них теж існує багато історій та легенд, Наприклад, колись було відлито 7 майже однакових фонтанів – називалися вони фонтани-брати – і стояли в різних частинах міста. До речі, майже всі фонтани мали свої імена.

А про те, що у місті були свої Швейцарія, Палестина, Італія і Аркадія, Ви можете і не знати. Наприклад, «Швейцарією» називали місцину з горами, каньйонами, озерами і лісами в районі Афанасьєвого яру; в «Італії» зранку до ночі співали; «Аркадія» була затишним районом з масою квітів та чистим повітрям; «Палестина» має відношення до Михайлівської гори – саме там зупинялися богомольці-паломники і там же був побудований готель «Палестинський».

Київ — це місто з безліччю родзинок. І на курсі ви дізнаєтеся про найсмачніші з них.Google map