Вход
11
Март
Пятница

События: Лекция: Как восстановиться после стресса

Киев
зал «Кругозір»
19:00 - 22:00
Вход: 89 грн.


Стрес — явище знайоме всім. Шалений ритм життя в місті, дедлайни на роботі, купа справ… Як результат — відпочинок відкладаємо на потім, на себе, родину і розваги часу та сил майже нема, ми перебуваємо в постійному стані втоми і напруження.

Це і є стрес. Він «перекурюється, запивається, заліковується медикаментами…». Але насправді такі запобігання неефективні, короткочасні і часто шкідливі. Тому втома накопичується, емоції бушують, внутрішні органи починають давати про себе знати…

На курсі Вам розкажуть, як позбавитися стресу, не допускати його в подальшому, відновити внутрішній спокій та рівновагу. Ви оволодієте основами стрес-менеджменту — кілька технік саморегуляції і самовпливу, які дозволять Вам:

досягати внутрішнього спокою, знімати втому і підвищувати працездатність;
позбуватися неприємних переживань та спогадів;
готуватися до малоприємних або важливих подій.
Під час курсу Ви також дізнаєтеся про причини, симптоми та наслідки стресу, зрозумієте, що відбувається під його впливом з Вашим організмом. Навчитеся розкривати свої внутрішні ресурси, завдяки чому будете контролювати себе в критичних, екстремальних ситуаціях, швидко приводити себе в бадьорий, працездатний стан, не піддаватися стресам.

Отже завдяки курсу Ви:

позбавитеся втоми від накопичених проблем, оптимізуєте життєвий тонус, відновите енергетичний баланс;
виробите власну антистресову стратегію, котра дозволить вберегти фізичне та психічне здоров’я;
зможете надавати собі та близьким швидку допомогу у стресових ситуаціях.
Тривалість: 3 годиниGoogle map