Вход
10
Апрель
Воскресенье

События: Выставка: «ОН … ВІН … HE IS …»

Киев
Український дім
10:00 - 18:00
Вход: уточняйте


Олег Павлович – один з найзухваліших і найпронизливіших ідеологів художньої постановчої фотографії. Він перший, хто сміливо втілив своє бачення добра і зла в брутальних естетських фотопостановках. Тонка межа між божественним і демонічним, між добром і злом, пороком і святістю – такий основний лейтмотив його творчості. У своїх яскравих і провокаційних фотопроектах митець прагне торкнутися глибинних емоцій глядача та розкрити його потаємні бажання.

Фотопроект «… ОН …», створений Олегом Павловичем спільно з топ-фотографами Москви та Києва, це своєрідне звернення до суспільства загалом і до кожного відвідувача зокрема. Він змушує глядача задуматися: Хто ВІН? … Що ВІН? … Для чого і заради кого ВІН живе? … Наскільки ВІН порочний і чистий …?

Частина робіт, з якими випала нагода познайомитися українській аудиторії, вперше була представлена 2009 року в Москві у рамках арт-проекту «Хочу бути дияволом!», організованому спільно з відомим російським фотографом Ольгою Фоміною. Тоді фотовиставка викликала як здивування, так і відверте несхвалення, і навіть обурення російської громадськості.Google map