Вход
22
Март
Вторник

События: Выставка: Художественный пантеизм

Киев
Галерея «АВС-арт»
11:00 - 19:00
Вход: свободный


Галерея «АВС-арт» представляет выставку Василия Кикинева.

Василь Кікіньов як справжній художник – мандрівний філософ. Мандруючи, намагається зрозуміти, хто він і де його коріння, яке він дерево у Божому саду. Мандруючи, освідчуючись у любові рідній землі, створює свій малярський Світ, відкидаючивсе банальне й поверхневе…

Краєвид та натюрморт – улюблені жанри майстра. Його вражають доволі прості мотиви, щозгодом втілюються на полотні в навдивовижу щирі, емоційні, пишнобарвні образи.
Художникзосереджує увагу на поетичних і виразних деталях. Пейзажі Василя Кікіньова засвоєї, на перший погляд, простоти посутньо виображують складну і водночасдоступну для сприйняття філософську систему – своєрідний мистецький пантеїзм.Основні постулати такого світосприйняття – любов і замилування довкіллям.

Кікіньов багато років не вдавався до новаторських експериментів, сповідуючи класичну й вивірену роками малярську техніку. А ось останнім часом майстер захопився пошуками, що інспіровані творчими засадами імпресіоністів. Твори 2000-х років несуть у собі відгомін нового світосприйняття артиста: кольори прозоро-легкі, світлі, а мазок розкутий. Художнику зараз цікаво відображати не конкретний пейзажний мотив чи квітку – для нього стало важливішим філософське осмислення і колористичні враження…

Серією нових пантеїстично мистецьких краєвидів, експонованих у залах галереї «АВС-арт», свідомо чи підсвідомо маестро шукає однодумців: заохочує прийняти свій поглядна Світ, милуватися його доладною красою.

Кікіньов Василь Матвійович (нар. 1930 р.) – заслужений художник України (із 2007 р). Живе і працює в Луганську. До цього часу є активним учасником всеукраїнських виставок. Твори зберігаються у приватних колекціях, Луганському обласному художньому музеї.

Адрес:
ул. Воздвиженская, 10 Б
Станция метро «Контрактовая площадь»
(044) 425-90-90

Время работы
С 11:00 до 19:00, кроме понедельникаGoogle map